Польська мова

Карта інтерактивна, значно зручніше дивитись в повноекранному режимі! Наведіть мишкою на населений пункт, щоб подивитись докладну інформацію.

Ви можете подивитись карту поширення польської мови по населених пунктах згідно перепису населення 2001.

Розмір позначки міста пропорційний кількості людей, що володіють польською мовою. Насиченість кольору пропорційна відсотку людей, що володіють польською мовою.


Польська мова - слов’янська мова близька до української, що значно полегшує її вивчення. 90 тисяч користувачів вКонтакті з України задекларувало володіння польською мовою, це 6-та найпопулярніша мова в Україні.

На відміну від карти польської мови базованої на даних перепису 2001, де відображається відсоток людей, що вказали польську мову рідною, дана карта відображає володіння мовою. Слід розуміти, що показаний на карті відсоток користувачів що зазначили польську мову в своєму профілі, є дуже наближеним показником і в жодному разі не може відповідати відсотку людей, що володіють польською мовою насправді, мета карти - де польську мову знають краще, а де гірше!

Найвищий відсоток володіння польською мовою спостерігається у прикордонних містах: Мостиська, Устилуг, Рава-Руська. Кількісно найбільше людей, що володіють польською мовою, у Львові.