Легенда

Дільниці позначені на карті кружечками. Якщо в одному місці знаходиться кілька дільниць - вони позначаються частинками одного круга. Об’єм круга прямопропорційний кількості зареєстрованих виборців на дільниці, але об’єм дуже малих дільниць(менше 150 чоловік) збільшено, для зручності виділення дільниці.

При наведені мишкою на дільницю ви можете переглянути повні результати першого і другого(знаходяться в правому верхньому кутку вспливаючого віконця і обведені подвійною лінією) турів. Кандидати 1 туру, що набрали менше 1% на президентських виборах показані зменшеним шрифтом.

Забарвлення дільниць вар’ює від білого до темно-синього. Чим темніший колір дільниці - тим вищий відсоток у дільниці по обраному вами показнику(наприклад, на карті голосування за Яценюка, темніші дільниці мають високий відсоток за Яценюка, а світліші - малий. Градація різна для кожної карти, оскільки в різних регіонах та по різних кандидатах показники дуже сильно відрізняються.

Карту зручніше переглядати в повноекранному режимі! Щоб перейти в повноекранний режим, натисніть відповідну кнопку в правому нижньому кутку карти.

Ви можете переглянути результати по групі дільниць! Для цього натисніть кнопку, що розташована в правому нижньому кутку карти прямо над кнопкою повноекранного режиму. Після цього клікніть мишкою по карті та виділіть прямокутником необхідну групу дільниць(наприклад, масив міста чи групу сіл), після завершення виділення необхідних дільниць вам будуть показані результати по усіх дільницях, що опинилися у обведеній вами області.

Якщо карти представлені на сайті вам сподобались, лайкніть будь-ласка їх за допомогою кнопок соціальних мереж. Це обов’язково посприяє створенню аналогічних карт по найближчих парламентських виборах 2012.