Фальсифікації в тюрмах

В тюрмах проконтролювати щось важко і електорат тотально залежить від підраховувачів. Приємним бонусом є майже стовідсоткова явка(тут не треба фальсифікувати, це нормально для таких дільниць), що робить вагу ув'язненого виборця відчутно більшою, ніж виборця, що знаходиться на свободі.

На президентських виборах 2010 в тюрмах перемогла Тимошенко. При цьому в багатьох південно-східних регіонах це були чи не єдині помаранчеві дільниці. В 2012 ситуація змінилась кардинально! Тюрми рапотово стали голосувати за Партію Регіонів.

До прикладу візьмемо 2 тюрми: Єнакіївську, де відсидів сам наш гарант, а в 2010 це була єдина помаранчева дільниця в Донецькій області, і Качанівську, де й зараз сидить один з лідерів опозиції, Юлія Тимошенко.

В таблицях подані результати виборів 2012 та 1 туру виборів 2010. Тобто окрім Тимошенко, ще є помаранчеві Яценюк, Ющенко і т.п.

фальсифікації на виборах 2012

В таблиці представлена більшість українських тюрем. Список майже не правлений руками через брак часу, тому тюрми не усі і не для усіх проставлені результати обох виборів. Проте усе видно і так.

Особливу цікавіть являють Дружелюбівський вибравний центр в Вільнянську на Запоріжжі та Божківська тюрма на Полтавщині. Тут в 2010 перемогла Тимошенко з результатом 78%, в той час як на парламентських виборах 2012 за її партію не було віддано жодного голосу.

фальсифікації на виборах 2012

Логічним буде запитання, скільки ж можна було отримати з такої акції? У представлених в списку тюрмах 60 тисяч голосів за Партію Регіонів.