Залежність між явкою та результатом Партії Регіонів на виборах 2007 та 2012 у Київській області

По горизонталі - явка, по вертикалі - відсоток, що здобула Партія Регіонів на виборах 2007 та виборах 2012. Навівши мишку на дільницю, ви можете подивитись інформацію про цю дільницю. В нижньому правому куті графіків ви можете виборати міськраду чи район Київської області та подивитись графік по ньому.Далі ви можете ознайомитись з поясненнями до графіків. Також рекомендується перечитати аналіз аналогічного графіку по Донецькій області, де добре пояснено як саме присутність фальсифікацій відрізняється від їх відсутності.

Опис

У Київській області фальсифікації на виборах 2012 були одні з найсильніших, це добре видно на графіку по величезному і насиченому хвості у Партії Регіонів, хоча на виборах 2007 та 2010 такі хвости були повністю відсутні.

Видно що у більшості великих міст(Біла Церква, Бровари т.д.) суттєві фальсифікації проводились лише на спецдільницях, в той же час в багатьох районах(Миронівський, Кагарлицький, Васильківський, Іванківський та інші) дільниць, що не зазнали серйозних фальсифікацій одиниці.

З графіків можна зробити висновок, що фальсифікації були присутні майже в усіх районах Київської області, проте сила фальсифікацій в різних районах відрізняється дуже суттєво.

Переглядаючи графік по фальсифікації Партією Регіонів на виборах 2012 виникає логічне запитання, чи не вдавались до фальсифікацій помаранчеві політичні сили, коли у 2007 році у їх руках була сконцентрована влада. З цією метою приводиться залежність результату найпотужнішої помаранчевої партії Батьківщина від явки:Графік чітко демонструє, що фальсифікацій на користь Блоку Тимошенко на виборах 2007 у Київській області не було, або вони були мінімальні.