Українська Національна Асамблея на виборах 2012

Карта інтерактивна, значно зручніше дивитись в повноєкранному режимі! Карта виборів містить багато даних по дільницях і може загружатись довго в разі повільного з'єднання з інтернетом. Для перегляду даних по дільницях зблизьте зум.

Українська Національна Асамблея УНА-УНСО - українська націоналістична партія. Незважаючи на свою довгу історію Українська Національна Асамблея посіла одне з останніх місць на парламентських виборах 2012 набравши лише 0.08%.

Партія УНА-УНСО є природнім конкурентом іншої націоналістичної партії ВО Свобода і в разі відсутності Української Національної Асамблеї в виборчому списку, її голоси скоріш за все перетекли би до ВО Свобода. Присутність Української Національної Асамблеї на виборчих перегонах найбільш вигідно владі, як то Партія Регіонів чи Комуністична партія України.

Незважаючи на один з найнижчих рейтингів, Українська Національна Асамблея УНА-УНСО, на відміну від багатьох інших малих партій, зберегла чітку електоральну географію: партія популярніша на заході України, ніж на сході. Голосування за Українську Національну Асамблею УНА-УНСО корелює з поширеністю української мови та має звороютю кореляцію з російською мовою. Цікаво, що собливо висока підтримка УНА-УНСО на півдні Закарпаття, де поширена угорська мова.