Партія "Руський блок" на парламентських виборах 2012

Карта інтерактивна, значно зручніше дивитись в повноєкранному режимі! Карта виборів містить багато даних по дільницях і може загружатись довго в разі повільного з'єднання з інтернетом. Для перегляду даних по дільницях зблизьте зум.

Руський Блок - проросійська партія в Україні, що виступає за зближення України з Росією. Партія активно співпрацює з Партією Регіонів. Підтримка Руського Блоку дуже нерівномірна і сильно відрізняється в різних регіонах України. Більшість виборців партії "Руський Блок" етнічні росіяни, підтримка партії "Руський блок" значною мірою корелює з поширенням російської мови в Україні.

На парламентських виборах 2012 за Руський Блок віддалиголоси 63 тисячі виборців і з результатом 0.31% Руський Блок не потрапив до українського парламенту. Партія "Руський Блок" має відчутне представництво в Криму(де вона отримала 1.2% голосів), особливо в Севастополі, тоді як за межами Криму підтримка партії відчутно слабша.

Партія Руський Блок неодноразово конфліктувала з націоналістичною партією ВО Свобода, ви можете подивитись карту протистояння націоналістів з комуністами.