Соціалістична Партія України на виборах 2012

Карта інтерактивна, значно зручніше дивитись в повноєкранному режимі! Карта виборів містить багато даних по дільницях і може загружатись довго в разі повільного з'єднання з інтернетом. Для перегляду даних по дільницях зблизьте зум.

Соціалістична Партія України втратила популярність після рішення її лідера Олександра Мороза переметнутись з помаранчевого табору в біло-блакитний. Вибори 2012 показали, що Соціалістичну партію України підтримує всього 0.45% виборців.

Підтримка Соціалістичної партії України доволі нерівномірна по різних регіонах України. Сільська місцевість підтримує Соціалістичну Партію України значно краще за міста. Вищу підтримку СПУ демонструють нейтральні регіони, особливо центральна Україна. Тоді як політичні бастіони влади та опозиції, такі як Галичина, Крим, Донбас, демонструють низьку підтримку Соціалістичної Партії України.

На прикладі Соціалістичної Партії України можна зробити висновок, що зміна політичного табору в Україні є політичним самовбивством для партії, такі дії не принесуть партії нових виборців, проте приведуть до втрати більшості виборців, що на протилежний табір дивляться негативно.

Участь Соціалістичної Партії України у парламентських виборах 2012 скоріш за все погіршила результати виборів 2012 таким партіям як Комуністична Партія України та Батьківщина.