Частка голосів за ВО Свобода в опозиційному електораті

Карта інтерактивна, значно зручніше дивитись в повноєкранному режимі! Карта виборів містить багато даних по дільницях і може загружатись довго в разі повільного з'єднання з інтернетом. Для перегляду даних по дільницях зблизьте зум.Як показали парламентські вибори 2012 партія ВО Свобода Олега Тягнибока набрала 10.44%, що становить 21% голосів відданих за опозицію в Україні.

Частка голосів ВО Свободи в опозиційному електораті має чітку тенденцію спадати з заходу на схід України, найбільша вона - в Галичині: Львівська область(43%), Прикарпаття(39%), Тернопільщина(37%). Найнижча в Криму(5%), Одеській(10%), Сумській(11%) та Донецькій(11%) областях.

Низька частка ВО Свободи в опозиційному електораті Сумщини може пояснюватись батьківщиною Віктора Ющенка, його партія "Наша Україна", яка не потрапила до парламенту, має доволі суміжний електорат з ВО Свобода і набрала на Сумщині підвищену кількість голосів. Також доля ВО Свободи понижена в місцевостях де присутні національні меншини(окрім росіян), зокрема на півдні Закарпаття, Буковини, заході Буджаку, півдні Одещини, Криму і т.д.

Ви можете переглянути частки інших опозиційних політичних партій в опозиційному електораті: частка Батьківщини в опозиції та частка УДАРу в опозиції.