Україна Майбутнього на виборах 2012

Карта інтерактивна, значно зручніше дивитись в повноєкранному режимі! Карта виборів містить багато даних по дільницях і може загружатись довго в разі повільного з'єднання з інтернетом. Для перегляду даних по дільницях зблизьте зум.

Україна майбутнього - українська ліберальна партія, парламентські вибори 2012 оцінили підтримку партії всьго в 0.18%. Лідер партії - Олійник Святослав.

Підтримка України майбутнього дуже нерівномірна по території України, партія "Україна майбутнього" має відносно сильну підтримку в 3 районах: Синельниківському Дніпропетровської області, Васильківському Київської та Білогірському районі Криму. На решті території України політична партія "Україна вперед" продемонструвала значно гірші результати.

Оскільки партія є ліберальною, можна зробити висновок, що в першу чергу вона відібрала виборців в іншої ліберальної партії УДАР Віталія Кличка, яка до парламенту потрапила. Відповідно вигода від участі у парламентських виборах 2012 партії "Україна майбутнього" була в першу чергу у консервативних партій, таких як Комуністична Партія України та Партія Регіонів.

Іншою ліберальною партією, що не потрапила до парламенту є Ліберальна Партія України.