Частка голосів УДАРу в опозиційному електораті

Карта інтерактивна, значно зручніше дивитись в повноєкранному режимі! Карта виборів містить багато даних по дільницях і може загружатись довго в разі повільного з'єднання з інтернетом. Для перегляду даних по дільницях зблизьте зум.Партія УДАР Віталія Кличка набрала 14%, як показують вибори 2012, що склало 28% електорату української опозиції. Найбільша частка голосів за УДАР на південному сході України, а також на Закарпатті. Найменша доля ударівців в Галичині та інших центральних та західних областях, окрім Закарпаття.

Регіони-лідери долі УДАРу в опозиційному електораті: Одеська область(42%), Донецька область(42%), Луганська область(41%), Севастополь(41%). Серед районів виділились Вільнянський(70%), Пологівський(62%) та Новомиколаївський(62%) райони Запорізької області, а також Хустський район(56%) Закарпаття та Ренійський район(56%) Одещини.

Найменша доля опозиційних голосів була віддана УДАРу на Львівщині(16%). Львівська область відзначилась й тим, що частка ВО Свободи в опозиції там найбільша в усій Україні, а частка Батьківщини в опозиції також найменша, як і УДАРу. Далій йдуть Тернопільщина(17%), Прикарпаття(17%) та Вінничина(20%). З районів УДАР був особливо непопулярним серез опозиціонерів у Дрогобицькому районі(10%) Львівщини та інших районах Галичини.